Radio - News

Τα νέα προγράμματα των ενημερωτικών ραδιοφώνων #2

23 Σεπτεμβρίου 2018

Όπως εκείνα διαμορφώνονται μέχρι στιγμής.

98.3 Αθήνα 9,84

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 - 07:00 Γιάννης Λαυράνος
07:00 - 08:00 Έλενα Χατζηιωάννου
08:00 - 09:00 Νεκτάριος Νώτης
09:00 - 10:00 Ηλίας Κανέλλης
10:00 - 12:00 Νόνη Καραγιάννη
Κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα: 11:00 - 12:00 Γιώργος Καμίνης
12:00 - 13:00 Ελεονόρα Ορφανίδου / Ελευθερία Κουμάντου
13:00 - 14:00 Τζίνα Μοσχολιού
14:00 - 16:00 Μαγκαζίνο (Άρης Τόλιος)
16:00 - 17:00 Ιάσονας Τριαντφυλλίδης
17:00 - 18:00 Έλενα Μπρέγιαννη / Μαρία Παύλου
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Νίκος Καρούτζος
18:00 - 19:00 Νάνσυ Αγγελοπούλου
19:00 - 20:10 Μαγκαζίνο (Μαρία Χούκλη)
20:10 - 21:00 Λίλλυ Καρατζαφέρη
21:00 - 22:00 Κώστας Ράπτης
22:00 - 00:00 Ελένη Σούρδη
00:00 - 02:00 Δώρα Αποστόλου
ΤΕΤΑΡΤΗ: 02:00 - 03:00 Δέσποινα Τσώτου

ΣΑΒΒΑΤΟ
06:00 - 07:00 Γιάννης Λαυράνος
07:00 - 09:00 Γιάννης Θεοδόσης / Φρόσω Ζαγορίτου
09:00 - 11:00 Νίκος Κανελλόπουλος
11:00 - 13:00 feleki.gr
13:00 - 14:00 Γιάννης Παπαγεωργίου
14:00 - 14:30 Μαγκαζίνο (Ελένη Ζαμαρία)
14:30 - 16:00 Διονύσης Δελλής / Στέφανος Λεμονίδης
16:00 - 18:00 Δημήτρης Φύσσας
18:00 - 19:00 Αριστέα Γιάννου
19:00 - 21:00 Αριστέα Γιάννου
21:00 - 22:00 Μαρίνα Χαρίτου
22:00 - 00:00 Νίκος Κανελλόπουλος
00:00 - 02:00 Γλύκα Μαγκλιβέρα

ΚΥΡΙΑΚΗ
06:00 - 07:00 Λίλλυ Καρατζαφέρη
07:00 - 08:00 Γιάννης Θεοδόσης / Φρόσω Ζαγορίτου
08:00 - 09:00 Θάνος Βερέμης
09:00 - 11:00 Νίκος Κανελλόπουλος
11:00 - 12:00 Βασίλης Πάικος
12:00 - 14:00 Γιάννης Παπαγεωργίου
14:00 - 14:30 Μαγκαζίνο (Ελένη Ζαμαρία)
14:30 - 16:00 Διονύσης Δελλής / Στέφανος Λεμονίδης
16:00 - 18:00 Μάνος Ελευθερίου
18:00 - 19:00 Έλενα Χατζηιωάννου
19:00 - 21:00 Αριστέα Γιάννου
21:00 - 22:00 Μαρίνα Χαρίτου
22:00 - 00:00 Νίκος Κανελλόπουλος
00:00 - 02:00 Δημήτρης Φύσσας


 

98.9 Alpha

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
05:00 – 06:00 Δημήτρης Γκόλιας
06:00 – 08:00 Θανάσης Πάτρας / Νικόλας Καμακάρης
08:00 – 10:00 Δήμος Βερύκιος / Σπύρος Λάμπρου
10:00 – 12:00 Νίκος Μάνεσης
12:00 – 13:00 Λώρα Ιωάννου / Γιώργος Σμυρνής
13:00 – 14:00 Γιάννα Παπαδάκου
14:00 – 15:00 Χάρης Ντιγριντάκης
15:00 – 16:00 Δημήτρης Παπανώτας
16:00 – 18:00 Τάκης Πουρναράκης / Ασπασία Κάρλου
18:00 – 19:00 Ελένη Τσολάκη
19:00 – 20:00 Χρήστος Βαρθαλίτης
20:00 – 21:00 Πέτρος Κουσουλός
21:00 – 22:00 Αντώνης Αντωνόπουλος
22:00 – 04:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ
04:00 – 05:00 Δελτίο Ειδήσεων Alpha TV

ΣΑΒΒΑΤΟ
06:00 – 07:00 Λένα Βασιλάκου
07:00 – 09:00 Ντίνα Μόσχου
09:00 – 11:00 Δημήτρης Αλφιέρης
11:00 – 12:00 Μαρία Νικόλτσιου
12:00 – 13:00 Θανάσης Πάτρας / Νικόλας Καμακάρης (Best Of)
13:00 – 14:00 Βίκυ Καρατζαφέρη
14:00 – 16:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ
16:00 – 18:00 Δημήτρης Ζαχάρης / Σπύρος Νάσιος
18:00 – 19:00 Ανταποκριτές καλών ειδήσεων
19:00 – 20:00 Δελτίο Ειδήσεων Alpha TV
20:00 – 21:00 Σταύρος Γεωργακόπουλος
21:00 – 22:00 Πάνος Σαββόπουλος
22:00 – 05:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ
05:00 – 06:00 Δελτίο Ειδήσεων Alpha TV

ΚΥΡΙΑΚΗ
06:00 – 07:00 Λένα Βασιλάκου
07:00 – 09:00 Νικόλας Καμακάρης
09:00 – 11:00 Δημήτρης Αλφιέρης
11:00 – 12:00 Μαρία Νικόλτσιου
12:00 – 13:00 Θανάσης Πάτρας / Νικόλας Καμακάρης (Best Of)
13:00 – 14:00 Βίκυ Καρατζαφέρη
14:00 – 16:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ
16:00 – 18:00 Δημήτρης Ζαχάρης / Σπύρος Νάσιος
18:00 – 19:00 Βασιλική Γιούτσου
19:00 – 20:00 Δελτίο Ειδήσεων Alpha TV
20:00 – 21:00 Σταύρος Γεωργακόπουλος
21:00 – 22:00 Πάνος Σαββόπουλος
22:00 – 05:00 Στέλιος Χατζημιχαήλ
05:00 – 06:00 Δελτίο Ειδήσεων Alpha TV


 

100.3 ΣΚΑΪ

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
05:00 Δημήτρης Γιαννίρης
06:00 Γιάννης Ντσούνος - Χρήστος Κούτρας
08:00 Άρης Πορτοσάλτε
09:00 Άρης Πορτοσάλτε - Μπάμπης Παπαδημητρίου
10:00 Παύλος Τσίμας
11:00 Τάκης Χατζής - Δημήτρης Οικονόμου
12:00 Μάνος Βουλαρίνος - Πέτρος Νικολάου
14:00 Magazino (Νίκη Λυμπεράκη)
15:00 Κώστας Βαϊμάκης - Μάκης Παπασημακόπουλος
16:00 Μαρία Αναστασοπούλου - Γιάννης Κολοκυθάς
18:00 Χριστίνα Βίδου
19:45 Δελτίο ειδήσεων ΣΚΑΪ TV
20:50 Δημήτρης Δαμιανός
00:00 Μάνος Βουλαρίνος - Πέτρος Νικολάου (Ε)
02:00 Παύλος Τσίμας (Ε)
03:00 Άρης Πορτοσάλτε - Μπάμπης Παπαδημητρίου (Ε)
04:00 Τάκης Χατζής - Δημήτρης Οικονόμου (Ε)

ΣΑΒΒΑΤΟ
05:00 Δημήτρης Γιαννίρης
07:00 Χριστίνα Βίδου
08:00 Νίκος Ανδρίτσος - Νίκος Υποφάντης
10:00 Μαρία Αναστασοπούλου - Γιάννης Κολοκυθάς
12:00 Γκίζα
13:00 Μάνος Βουλαρίνος - Πέτρος Νικολάου
14:00 Magazino (Γιάννης Κολοκυθάς)
19:45 Δελτίο ειδήσεων ΣΚΑΪ TV

ΚΥΡΙΑΚΗ
05:00 Μάρμω Γουλέ
07:00 Γιώργος Φελλίδης - Σταύρος Σαμουηλίδης
08:00 Πέτρος Κιρκιλής
10:00 Άρης Πορτοσάλτε
11:00 Σπύρος Μάλλης
12:00 Κωνσταντίνα Βαρσάμη
13:00 Μάνος Βουλαρίνος - Πέτρος Νικολάου (Best Of)
14:00 Magazino (Πέτρος Κιρκιλής)
19:45 Δελτίο ειδήσεων ΣΚΑΪ TV


 

104.6 Θέμα

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 - 08:00 Βασίλης Αδαμόπουλος
08:00 - 09:00 Μάκης Πολλάτος / Γιάννης Μακρυγιάννης
09:00 - 10:00 Γιάννης Πρετεντέρης
10:00 - 12:00 Νίκος Φελέκης / Μπάμπης Κούτρας
12:00 - 14:00 Κωνσταντίνος Μπογδάνος
14:00 - 15:00 Magazino (Αντώνης Λιάρος / Τίνα Μεσσαροπούλου)
15:00 - 17:00 Γιώργος Χελάκης
17:00 - 18:00 Γιώργος Κουβαράς / Γιώργος Πιέρρος
18:00 - 20:00 Κώστας Μπουρούσης / Ζωή Δημητρίου
20:00 - 21:00 Magazino (Γιώργος Λαμπράκος)
21:00 - 22:00 Αντώνης Καλούδης
22:00 - 00:00 Γιάννης Αντύπας
00:00 - 01:00 Κωνσταντίνος Μπογδάνος (Ε)
01:00 - 02:00 Γιάννης Πρετεντέρης (Ε)
02:00 - 03:00 Νίκος Φελέκης / Μπάμπης Κούτρας (Ε)

ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
06:00 - 07:00 Φώτης Παπαθανασίου
07:00 - 09:00 Βασίλης Γούλας / Ελένη Γκρήγκοβιτς
09:00 - 11:00 Νικήτας Κορωνάκης / Μαρία Κατσή
11:00 - 12:00 Πάνος Σάκκας
12:00 - 14:00 Σάννυ Μπαλτζή / Πωλίνα Τόλη
14:00 - 16:00 Νίκος Θρασυβούλου
16:00 - 17:00 ΣΑΒΒΑΤΟ: Θέμης Μπάκας
ΚΥΡΙΑΚΗ: Λίτσα Πισκερά
17:00 - 18:00 Τάκης Τρακουσέλλης
18:00 - 20:00 Γιάννης Χριστοδουλόπουλος
20:00 - 00:00 Γιώργος Χελάκης / Δημοσθένης Καρμοίρης / Δημήτρης Τυχάλας / Μιχάλης Μουσελίμης


 

105.5 Στο Κόκκινο

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00-08:00 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΤΖΑΣ
08:00-10:00 ΝΙΚΟΣ ΣΒΕΡΚΟΣ
10:00-11:00 ΣΤΑΘΗΣ ΣΧΙΝΑΣ
11:00-12:00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ - ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
12:00-12:10 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ
12:10-13:00 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΣΙΧΛΕΤΙΔΗΣ
13:00-14:00 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΥΠΑΚΗ
14:00-15:00 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ (ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ)
15:00-15:30 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
15:30-16:00 ΤΖΟΥΛΗ ΤΣΙΓΚΑ
16:00-17:00 ΑΛΕΚΑ ΖΟΥΜΗ
17:00-18:00 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΟΛΕΝΤΑΣ
18:00-19:00 ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΚΗΣ
19:15-20:00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ
20:00-21:00 ΜΑΝΟΣ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ
21:00-22:00 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
22:00-23:00 ΙΛΑΝ ΣΟΛΟΜΩΝ
23:00-00:00 ΘΕΚΛΑ ΤΣΕΛΕΠΗ

ΕΝΘΕΤΑ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ (06:50, 17:50)
ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ (08:50, 16:50)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ (10:50)

ΣΑΒΒΑΤΟ
06:00-08:00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08:00-10:00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
10:00-11:00 ΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΙΑ
11:00-12:00 ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ
12:00-13:00 ΑΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ
13:00-14:00 «ΕΝΘΕΜΑΤΑ» από το ένθετο της Κυριακάτικης Αυγής
14:00-15:00 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ
15:00-17:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17:00-19:00 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΖΙΡΙΤΑΣ - ΧΑΡΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΔΗΣ
19:00-21:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
21:00-23:00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
23:00-00:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ
06:00-08:00 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08:00-10:00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ
10:00-11:00 ΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΙΑ
11:00-12:00 ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ
12:00-13:00 ΖΩΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - ΝΑΝΤΙΑ ΡΟΥΜΠΟΥ
13:00-14:00 «ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ» από τα ΑΣΚΙ (Αρχεία Σύγχρονης Κοινωνικής Ιστορίας)
14:00-15:00 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ
15:00-17:00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17:00-19:00 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΖΙΡΙΤΑΣ - ΧΑΡΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΙΔΗΣ
19:00-21:00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
21:00-23:00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
23:00-00:00 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ


 

105.8 Πρώτο Πρόγραμμα

ΔΕΥΤΕΡΑ
05:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη, Δημήτρης Μαλανδράκης
06:00 Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου
09:00 Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου, Βαγγέλης Παπαδημητρίου
11:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
12:00 Θάνος Σιαφάκας, Γιώργος Νερούτσος
13:00 Έλενα Καραγιάννη, Ξενοφών Ζηκίδης
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Γιάννης Πετρίδης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ: 21:00 Ζέτα Καραγιάννη
22:00 Περικλής Βασιλόπουλος
00:00 Γιώργος Παπαζαχαρίου
02:00 Κώστας Ρίσβας

ΤΡΙΤΗ
05:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη, Δημήτρης Μαλανδράκης
06:00 Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου
09:00 Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου, Βαγγέλης Παπαδημητρίου
11:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
12:00 Θάνος Σιαφάκας, Γιώργος Νερούτσος
13:00 Έλενα Καραγιάννη, Ξενοφών Ζηκίδης
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Γιάννης Πετρίδης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη
02:00 Κώστας Ρίσβας

ΤΕΤΑΡΤΗ
05:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη, Δημήτρης Μαλανδράκης
06:00 Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου
09:00 Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου, Βαγγέλης Παπαδημητρίου
11:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
12:00 Θάνος Σιαφάκας, Γιώργος Νερούτσος
13:00 Έλενα Καραγιάννη, Ξενοφών Ζηκίδης
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:30 Παντελής Μάνος
17:00 Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
23:00 Ντέπυ Βρεττού
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη
02:00 Κώστας Ρίσβας

ΠΕΜΠΤΗ
05:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη, Δημήτρης Μαλανδράκης
06:00 Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου
09:00 Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου, Βαγγέλης Παπαδημητρίου
11:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
12:00 Θάνος Σιαφάκας, Γιώργος Νερούτσος
13:00 Έλενα Καραγιάννη, Ξενοφών Ζηκίδης
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:30 Παντελής Μάνος
17:00 Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
23:00 Έφη Ζέρβα
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη
02:00 Κώστας Ρίσβας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου
08:00 Αρετή Μπίτα
10:00 Γιώργος Τσούκαλος
12:00 Περικλής Βασιλόπουλος
13:00 Θανάσης Γεωργακόπουλος
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:30 Παντελής Μάνος
17:00 Ελενα Μαράκα
18:00 Πρόγραμμα από τους Περιφερειακούς Σταθμούς της ΕΡΤ
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Ντέπυ Βρεττού
22:00 Ολίνα Ξενοπούλου
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη
02:00 Κώστας Ρισβάς

ΣΑΒΒΑΤΟ
08:00 Μαρία Ρεμπούτσικα
09:00 Αλφόνσος Βιτάλης
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
11:00 Ειρήνη Γιανναρά, Ιωάννα Νιαώτη
12:00 Θωμάς Σίδερης
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
16:00 Δημήτρης Παπαχρήστος
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου
22:00 Δήμητρα Κόχιλα

ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00 Θεία Λειτουργία
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
11:00 Ειρήνη Γιανναρά, Ιωάννα Νιαώτη
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
16:00 Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη, Νατάσα Βησσαρίωνος
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου
22:00 Θανάσης Βικόπουλος



Στην ίδια κατηγορία