Radio - Πρόγραμμα

Πρώτο Πρόγραμμα

20 Απριλίου 2015

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΕΜΠΤΗ
 06:00   Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου  
 09:00   Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 10:00   Μαρία Γεωργίου, Βαγγέλης Παπαδημητρίου   
 11:00   Κωνσταντίνα Δημητρούλη   
 12:00   Θάνος Σιαφάκας, Γιώργος Νερούτσος   
 13:00   Έλενα Καραγιάννη, Ξενοφών Ζηκίδης   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
 15:00   Τάσος Επιτρόπου   
 15:30   Παντελής Μάνος   
 16:00   Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη   
 18:00   Ευανθία Ξυνού   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
 21:00   Βασιλεία Ζερβού   
 23:00   Ντέπυ Βρεττού   
 00:00   Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   Κώστας Ρισβάς   
ΔΕΥΤΕΡΑ: 21:00 Νικόλ Λιακοσταύρου   
22:00 Περικλής Βασιλόπουλος
ΤΡΙΤΗ: 21:00 Βασιλεία Ζερβού   
23:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΤΗΣ ΕΡΤ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ: 21:00 Βασιλεία Ζερβού   
23:00 Ντέπυ Βρεττού
ΠΕΜΠΤΗ: 21:00 Βασιλεία Ζερβού   
23:00 Έφη Ζέρβα  
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
02:00 Κώστας Ρίσβας - Γιώργος Σιώπας
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 06:00   Ανδρέας Παπασταματίου, Στεφανία Χαρίτου   
 08:00   Αρετή Μπίτα   
 10:00   Γιώργος Τσούκαλος   
 12:00   Περικλής Βασιλόπουλος 
 13:00   Θανάσης Γεωργακόπουλος   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
 15:00   Τάσος Επιτρόπου   
 15:30   Παντελής Μάνος   
 16:00   Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   Ελενα Μαράκα 
 18:00   Πρόγραμμα από τους Περιφερειακούς Σταθμούς της ΕΡΤ   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
 21:00   Νικόλ Λιακοσταύρου   
 22:00   Ολίνα Ξενοπούλου   
 00:00   Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   Κώστας Ρισβάς   
 
ΣΑΒΒΑΤΟ
08:00 Παιδικό πρόγραμμα
09:00 Αλφόνσος Βιτάλης   
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
11:00 Ειρήνη Γιανναρά   
12:00 Συντελεστές της ΕΡΑ Σπορ
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ   
15:30 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ   
16:00 Δημήτρης Παπαχρήστος - Βικτωρία Καβουριάρη   
17:00 Βικτωρία Καβουριάρη   
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου   
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
22:00 Δήμητρα Κόχιλα
 
ΚΥΡΙΑΚΗ
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
11:00 Ειρήνη Γιανναρά   
12:00 Συντελεστές της ΕΡΑ Σπορ
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ   
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ   
16:00 Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη - Νατάσα Βησσαρίωνος   
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου   
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου
22:00 Θανάσης Βικόπουλος



Στην ίδια κατηγορία