Radio - News

Τα νέα προγράμματα των «έντεχνων» ραδιοφώνων

22 Σεπτεμβρίου 2018

Όπως εκείνα έχουν διαμορφωθεί μέχρι τώρα.

88.0 Μέντα
 
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
07:00 – 10:00 Βαγγέλης Περάκης 
10:00 – 13:00 Βιβή Παπαστάθη 
13:00 – 14:00 Νίκος Μωραΐτης
14:00 – 16:00 Πάνος Σουρούνης
16:00 – 18:00 «Αυτό το δίωρο είναι δικό σας»
18:00 – 20:00 Αντώνης Ανδρικάκης
20:00 – 23:00 Ειρήνη Μπαλτά
 
ΚΥΡΙΑΚΗ
09:00 – 10:00 Μουσικές και τραγούδια του Μάνου Χατζιδάκι
 
93.2 Ελληνικός
 
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 - 10:00 Έλενα Δημητράκη
10:00 - 14:00 Δημήτρης Μάρκος
14:00 - 18:00 Σαπφώ Ματσιώρη
18:00 - 22:00 Διονύσης Καστόρας
 
98.6 Μουσικός
 
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
07.00 - 10.00 Νίκος Συρίγος
10.00 - 13.00 Γιώργος Μαστής
13.00 - 16.00 Εύη Αγγελίνα
16.00 - 18.00 Σοφία Μπεκιάρη
 
99.2 Μελωδία
 
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08.00 - 10.00 Δημήτρης Βραχνός
10.00 - 12.00 Κωνσταντίνα Βαρσάμη
12.00 - 15.00 Χριστίνα Βίδου
15.00 - 19.00 Δήμητρα Τερρανόβα
19.00 - 22.00 Ξενοφών Ραράκος
 
101.3 Δίεση
 
ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00-07:00 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
07:00-09:00 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΟΥΜΑΝΗΣ
09:00-10:00 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΟΥΜΑΝΗΣ / ΕΦΗ ΓΑΛΩΝΗ
10:00-12:00 ΕΦΗ ΓΑΛΩΝΗ
12:00-15:00 ΝΙΚΗ ΚΡΟΤΣΕΤΗ
15:00-18:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
18:00-22:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ
22:00-06:00 PLAYLIST (ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ)
 
103.7 Δεύτερο Πρόγραμμα
 
ΔΕΥΤΕΡΑ
06:00 Δαυίδ Ναχμίας (Αρχείο)   
08:00 Δημήτρης Μεϊδάνης   
09:00 Μαρία Κοζάκου   
11:00 Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
12:00 Λίτσα Τότσκα   
13:00 Γιώτα Δελώνα   
14:00 Βάνα Δαφέρμου   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης   
20:00 Έλενα Διάκου   
22:00 Νίκος Αϊβαλής   
23:00 Σάκης Τσάρας
 
ΤΡΙΤΗ
06:00 Δαυίδ Ναχμίας (Αρχείο)   
08:00 Δημήτρης Μεϊδάνης   
09:00 Μαρία Κοζάκου   
11:00 Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
12:00 Λίτσα Τότσκα   
13:00 Γιώτα Δελώνα   
14:00 Βάνα Δαφέρμου   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης / Νίκος Αϊβαλής
19:00 Φώτης Απέργης
20:00 Έλενα Διάκου   
22:00 Νίκος Αϊβαλής   
23:00 Άγγελος Σταθόπουλος
 
ΤΕΤΑΡΤΗ
06:00 Δαυίδ Ναχμίας (Αρχείο)   
08:00 Δημήτρης Μεϊδάνης   
09:00 Μαρία Κοζάκου   
11:00 Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
12:00 Λίτσα Τότσκα   
13:00 Γιώτα Δελώνα   
14:00 Βάνα Δαφέρμου   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης
19:00 Φώτης Απέργης
20:00 Έλενα Διάκου   
22:00 Νίκος Αϊβαλής   
23:00 Πανταζής Τσάρας
 
ΠΕΜΠΤΗ
06:00 Δαυίδ Ναχμίας (Αρχείο)   
08:00 Δημήτρης Μεϊδάνης   
09:00 Μαρία Κοζάκου   
11:00 Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
12:00 Λίτσα Τότσκα   
13:00 Γιώτα Δελώνα   
14:00 Βάνα Δαφέρμου   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης
19:00 Φώτης Απέργης
20:00 Έλενα Διάκου   
21:00 Νίκος Αϊβαλής   
23:00 Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 Δαυίδ Ναχμίας (Αρχείο)   
08:00 Δημήτρης Μεϊδάνης   
09:00 Μαρία Κοζάκου   
11:00 Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
12:00 Λίτσα Τότσκα   
13:00 Γιώτα Δελώνα   
14:00 Βάνα Δαφέρμου   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης   
20:00 Έλενα Διάκου   
22:00 Νίκος Αϊβαλής   
23:00 Σάκης Τσάρας
 
ΣΑΒΒΑΤΟ
08:00 Μαρία Κουτσιμπίρη   
10:00 Πανταζής Τσάρας   
11:00 Δημήτρης Τρίκας   
12:00 Έλενα Φαληρέα   
14:00 Δήμητρα Κόχιλα   
16:00 Γιάννης Παπουτσάκης   
17:00 Πάνος Χρυσοστόμου   
18:00 Σιδερής Πρίντεζης   
20:00 Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ   
22:00 Συναυλίες του Δεύτερου Προγράμματος (Αρχείο)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ
08:00 Μαρία Κουτσιμπίρη   
10:00 Πανταζής Τσάρας   
11:00 Δημήτρης Τρίκας   
12:00 Έλενα Φαληρέα   
14:00 Άγγελος Σταθόπουλος   
16:00 Έλενα Διάκου   
17:00 Πανταζής Τσάρας   
18:00 Γιάννης Παπουτσάκης   
20:00 Γιώργος Νερούτσος   
22:00 Γιάννης Τζουανόπουλος



Στην ίδια κατηγορία