Radio - Πρόγραμμα

FM 100.6 (Θεσσαλονίκη)

24 Μαρτίου 2017

ΔΕΥΤΕΡΑ
10:00 Μάρνη Χατζηεμμανουήλ
11:00 Πανελλήνιος Σύλλογος Καππαδοκων
12:00 Α' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
13:00 Β' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
14:00 Θ.Κ. Ιθάκη
ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ: 16:00 Σ.Ο.Ψ.Υ Θεσσαλονίκης
18:00 Ηλίας Βλαδενίδης
19:00 Νικόλαος Μαραντζίδης
20:00 Χρήστος Κόκκινος
22:00 Σωτήρης Γάκος
 
ΤΡΙΤΗ
10:00 Αργυρώ Μουμτζίδου
11:00 Δήμος Θερμαϊκού (Νάντια Τάπρα)
12:00 Α' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
13:00 Β' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
14:00 Ε.Ε.Δ.Α. (Αλεξάνδρα Πολιτάκη / Γιάννης Κωνσταντίνου)
15:00 Ένωση Πεζών (Αντώνης Καράγιωργας)
16:00 Antonio Ceci
17:00 Λιούμπισα Βρέντσεβ / Δέσποινα Συρρή / Χάμιντ Χασάνι
18:00 Κώστας Νικολάου / Άσπα Παπαφιλίππου
19:00 Χαρίτων Πολάτογλου / Παναγιώτης Κουμαράς / Σταματία Αρτέμη / Θοδωρής Πιερράτος / Σάββας Βαρίτης
20:00 Δημήτρης Κάκαλης
22:00 Σίσσυ Πρωίου
 
ΤΕΤΑΡΤΗ
10:00 Εθελοντές Χωρίς Σύνορα
12:00 Α' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
13:00 Β' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
16:00 Μάνος Μαλαμίδης / Γιάννης Ιωαννίδης / Ηρακλής Λούφης
17:00 Πολυξένη Αδάμ - Βελένη / Αλεξάνδρα Γρηγορά
18:00 Κώστας Σιδηρόπουλος / Μανώλης Πετσανάκης
19:00 Πέτρος Πουτιός / Αντώνης Σαραγιώτης
20:00 Αντώνης Κουτσουρέλης
21:00 Θανάσης Γιώγλου
23:00 Τάσος Πλαστήρας
 
ΠΕΜΠΤΗ
10:00 Θανάσης Γιώγλου
12:00 Α' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
13:00 Β' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
15:00 Πάτερ Ιουστίνος Κεφαλούρος
16:00 Ευδοκία Νικολαΐδου / Κωνσταντίνα Καραγκιόζη / Πετρίνα Μαργαριτίδου
17:00 Γαβριέλλα Σαμψωνίδου
19:00 Περικλής Παπαδόπουλος
20:00 Γιάννης Σιφνιός
21:00 Γιώργος Λουκαϊδης
22:00 Αλέξης Χριστοδουλάρας
23:00 Άγγελος Βασιλάκης
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10:00 Σύλλογος Θαλασσαιμίας
12:00 Α' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
13:00 Β' ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
16:00 Ευαγγελία Γιουμπάκη / Κατερίνα Σπαντιδάκη
17:00 Νίκος Τσαχτάνης
19:00 Νίκος Μυλόπουλος
20:00 Αλέξανδρος Καλαμάντης
21:00 Θοδωρής Μπόνης / Εύα Κουκή
 
ΣΑΒΒΑΤΟ
10:00 Ιωάννα Σκλαβάκη / Βάσω Σεμερτζίδου
11:00 Σταυρούλα Γάτσου
12:00 Nak o' clock
14:00 Thessaloniki Pride (Θάνος Βλαχογιάννης / Περσέας Γκέκας)
15:00 Αγγελική Βλάχου
16:00 Τέλης Κατσουγιαννόπουλος / Μάκης Γιαννέλος
18:00 Αλέξανδρος Κυριακίδης
21:00 Φώτης Κατσές / Θεόδωρος Σασλής
22:00 "The Selector" British Council
 
ΚΥΡΙΑΚΗ
11:00 Top 20 (Γιάννης Γιάννογλου)
12:00 Σοφία Αμπερίδου
13:00 Πέτρος Πετρακάκης / Κωνσταντίνος Αγγελιδάκης
18:00 Γιάννης Καραγιαννάκης
20:00 Θάνος Πουρσαλίδης / Θεοδώρα Καραδαγλή



 

Στην ίδια κατηγορία