Radio - News

Παπανώτας και Αντωνοπούλου τις καθημερινές, Καμπουράκης τα ΣΚ στον ΣΚΑΪ 100.3

03 Σεπτεμβρίου 2019

Από τη Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου, στο νέο πρόγραμμα του ραδιοσταθμού.

Με δύο «μεταγραφές» ξεκινά κι επισήμως η νέα σεζόν στον ΣΚΑΪ 100.3. Ο ένας είναι ο Δημήτρης Παπανώτας, από τον Alpha 98.9, ο οποίος θα κάνει εκπομπές τα απογεύματα, και ο άλλος ο Δημήτρης Καμπουράκης -τις τελευταίες μέρες ήταν στο «prime time» Δευτέρα με Παρασκευή- που θα συνεχίσει στην πρωινή ζώνη αλλά τα Σαββατοκύριακα.

Επιπλέον άλλα δύο ονόματα από τον όμιλο του ΣΚΑΪ θα κάνουν εκπομπές στους 100.3. Ο λόγος για την Εύα Αντωνοπούλου, που θα είναι η νέα ραδιοφωνική παρτενέρ του Δημήτρη Οικονόμου, καθημερινά 11.00 με 12.00, και ο Γιώργος Ευγενίδης, που παρουσίαζε την καλοκαιρινή εκπομπή Online στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ, και θα είναι μαζί με τον Δημήτρη Καμπουράκη.

Το μεσημεριανό μαγκαζίνο του ΣΚΑΪ 100.3 αναλαμβάνει κι επίσημα, πλέον, ο Νίκος Στραβελάκης, στη θέση της Νίκης Λυμπεράκη που «μετακόμισε» στο Open, με εξαίρεση τις Τετάρτες και τις Πέμπτες που θα το παρουσιάζει ο Νίκος Ανδρίτσος.

Εκτός προγράμματος οι Μπάμπης Παπαδημητρίου (βουλευτής, πλέον), Τάκης Χατζής (ξεκίνησε εκπομπές στον Alpha 98.9), Μάκης Παπασημακόπουλος (το ίδιο και το αθλητικό μαγκαζίνο που παρουσίαζε με τον Κώστα Βαϊμάκη), Παντελής Καψής και Κατερίνα Χριστοφιλίδου.

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
05.00-06.00 Δημήτρης Γιαννίρης
06.00-08.00 Χρήστος Κούτρας / Γιάννης Ντσούνος
08.00-10.00 Άρης Πορτοσάλτε
10.00-11.00 Παύλος Τσίμας
11.00-12.00 Δημήτρης Οικονόμου / Εύα Αντωνοπούλου
12.00-13.00 Μάνος Βουλαρίνος / Πέτρος Νικολάου
13.00-14.00 Βασίλης Χιώτης / Νότης Παπαδόπουλος
14.00-15.00 Μαγκαζίνο (Νίκος Στραβελάκης)
ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ: Μαγκαζίνο (Νίκος Ανδρίτσος)
15.00-17.00 Γιάννης Κολοκυθάς / Μαρία Αναστασοπούλου
17.00-18.00 Δημήτρης Παπανώτας
18.00-20.00 Χριστίνα Βίδου
20.00-21.00 Μαγκαζίνο (Νίκος Ανδρίτσος)
21.00-00.00 Βασίλης Κουφόπουλος
00.00-01.00 Μάνος Βουλαρίνος / Πέτρος Νικολάου (Ε)
01.00-02.00 Δημήτρης Παπανώτας (Ε)
02.00-03.00 Άρης Πορτοσάλτε (Ε)
03.00-04.00 Παύλος Τσίμας (Ε)
04.00-05.00 Βασίλης Χιώτης / Νότης Παπαδόπουλος (Ε)

ΣΑΒΒΑΤΟ
05.00-07.00 Δημήτρης Γιαννίρης
07.00-09.00 Δημήτρης Καμπουράκης / Γιώργος Ευγενίδης
09.00-10.00 Νίκος Υποφάντης
10.00-12.00 Μαρία Αναστασοπούλου
12.00-13.00 Μάνος Βουλαρίνος / Πέτρος Νικολάου
13.00-14.00 Γκίζα / Κώστας Λεφάκης
14.00-14.30 Μαγκαζίνο (Νίκος Στραβελάκης)
14.30-15.00 Euranet (Νίκος Ανδρίτσος / Κλειώ Νικολάου)
15.00-17.00 Μάιρα Μπάρμπα
17.00-20.00 Πέτρος Κιρκιλής / Παναγιώτης Περπερίδης / Κώστας Βαϊμάκης
20.00-21.00 Μάνος Βουλαρίνος / Πέτρος Νικολάου (Ε)
21.00-23.00 Μαρία Αναστασοπούλου (Ε)
23.00-05.00 Ελληνική μουσική

ΚΥΡΙΑΚΗ
05.00-07.00 Δημήτρης Δαμιανός / Έλλη Κασόλη
07.00-09.00 Δημήτρης Καμπουράκης / Γιώργος Ευγενίδης
09.00-10.00 Άρης Πορτοσάλτε
10.00-12.00 Έλενα Παπαδημητρίου / Σταύρος Ιωαννίδης
12.00-14.00 Απόστολος Μαγγηριάδης / Αντώνης Αντζολέτος
14.00-14.30 Μαγκαζίνο (Νίκος Στραβελάκης)
14.30-15.00 Euranet (Νίκος Ανδρίτσος / Κλειώ Νικολάου)
15.00-17.00 Μάιρα Μπάρμπα
17.00-20.00 Πέτρος Κιρκιλής / Παναγιώτης Περπερίδης / Κωστας Βαϊμάκης
20.00-21.00 Άρης Πορτοσάλτε (Ε)
21.00-23.00 Έλενα Παπαδημητρίου / Σταύρος Ιωαννίδης (Ε)
23.00-05.00 Ελληνική μουσική



 

Στην ίδια κατηγορία