Radio - News

Το καινούργιο Πρώτο Πρόγραμμα

08 Οκτωβρίου 2020

Αυτό είναι το πρόγραμμα του ειδησεογραφικού ραδιοφώνου της ΕΡΑ.

Πρεμιέρα κάνει την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου.

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΕΜΠΤΗ
06.00 - 08.00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ / ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΡΕΤΗ
08.00 - 09.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 12.00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
12.00 - 13.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΡΑΔΕΛΗΣ
14.00 - 15.00 MAGAZINO (ΝΤΕΝΙΑ ΣΑΡΑΚΙΝΗ)
15.00 - 16.00 ΜΑΡΙΑ ΚΟΝΤΑΞΗ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ / ΜΑΙΡΗ ΒΕΝΕΖΗ
18.00 - 19.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
19.00 - 20.00 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
20.00 - 21.00 MAGAZINO (ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
22.00 - 00.00 ΔΕΥΤΕΡΑ: ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΤΗ: Γ.ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ: 22.00 - 23.00 ΝΤΕΠΥ ΒΡΕΤΤΟΥ
23.00 - 00.00 Δ. ΘΩΜΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ: 22.00 - 23.00 ΝΤΕΠΥ ΒΡΕΤΤΟΥ
23.00 - 00.00 ΕΦΗ ΖΕΡΒΑ
00.00 - 02.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ: ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
05.00 - 06.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06.00 - 08.00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ / ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΡΕΤΗ
08.00 - 09.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 12.00 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
12.00 - 13.00 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΡΑΔΕΛΗΣ
14.00 - 15.00 MAGAZINO (ΝΤΕΝΙΑ ΣΑΡΑΚΙΝΗ)
15.00 - 16.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 19.00 ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
19.00 - 20.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ
20.00 - 21.00 MAGAZINO (ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 23.00 ΟΛΙΝΑ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
23.00 - 01.00 Γ. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ
01.00 - 08.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS

ΣΑΒΒΑΤΟ
08.00 - 09.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
09.00 - 10.00 ΝΟΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ
10.00 - 11.00 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΑΩΤΗ
11.00 - 12.00 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
12.00 - 13.00 ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
13.00 - 14.00 ΠΑΡΙΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ
14.00 - 15.00 MAGAZINO (ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΧΑΝΤΖΙΟΥ)
15.00 - 16.00 ΑΘΗΝΑ ΓΙΩΓΙΑΚΑ
16.00 - 18.00 ΣΙΣΣΥ ΚΑΠΛΑΝΗ
18.00 - 20.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ
20.00 - 22.00 ΜΕΡΣΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
22.00 - 23.00 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
23.00 - 02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS
02.00 - 05.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
05.00 - 07.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS

ΚΥΡΙΑΚΗ
07.00 - 08.00 ΑΝΝΑ ΣΑΚΑΛΗ (Η)
08.00 - 10.00 ΕΚΚΛΗΣΙΑ
10.00 - 11.00 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΑΩΤΗ
11.00 - 12.00 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
12.00 - 13.00 ΤΑΣΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ
13.00 - 14.00 ΠΑΡΙΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ
14.00 - 15.00 MAGAZINO (ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΧΑΝΤΖΙΟΥ)
15.00 - 17.00 ΣΙΣΣΥ ΚΑΠΛΑΝΗ
17.00 - 18.00 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (Η)
18.00 - 20.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ
20.00 - 22.00 ΜΕΡΣΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
22.00 - 00.00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
00.00 - 02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
05.00 - 06.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ



 

Στην ίδια κατηγορία