Ακολουθήστε μας στο Google news![](/img/gnews.svg)
Έναν... κάθε άλλο παρά πολιτισμένο διάλογο είχαν ο Νίκος Τζαντζαράς και ο Γρηγόρης Ψαριανός στον Arena 89.4.
07 Μαΐου 2018Αφορμή στάθηκε ένα [status] στο facebook του βουλευτή του Ποταμιού και πρώην ραδιοφωνικού παραγωγού για τον ΠΑΟΚ, το οποίο προκάλεσε αντιδράσεις στους φιλάθλους της ομάδας και γενικά στην Θεσσαλονίκη. Ο Γρηγόρης Ψαριανός κλήθηκε αργότερα από τον Νίκο Τζαντζαρά και τον Arena 89.4 για να δώσει εξηγήσεις σχετικά με εκείνο το κείμενο, ωστόσο η «συνέντευξη» δεν εξελίχθηκε διόλου ομαλά.
Στην μόλις τριών λεπτών συνομιλία τους ο παραγωγός του ραδιοσταθμού «στόλιζε» τον Γρηγόρη Ψαριανό από την αρχή μέχρι το τέλος, με τον Νίκο Τζαντζαρά να κλείνει την συνέντευξη λέγοντας «καημένε κακομοίρη, άιντε να χαθείς από δω!».
![\"\"](\"http:/e-tetradio.gr/photos/600x/psarianos%20mpaok1525700468.jpg\")
Ταιριάζουν οι δυο τους σε επίπεδο, δεν λέμε. Πρέπει να νιώθει ευτυχής ο Ψαριανός που ανακάλυψε έναν όμοιό του (έτσι όπως έχει γίνει τα τελευταία χρόνια ο... βουλευτής).
![\"\"](\"http:/e-tetradio.gr/photos/600x/psarianos%20mpaok1525700468.jpg\")
Ταιριάζουν οι δυο τους σε επίπεδο, δεν λέμε. Πρέπει να νιώθει ευτυχής ο Ψαριανός που ανακάλυψε έναν όμοιό του (έτσι όπως έχει γίνει τα τελευταία χρόνια ο... βουλευτής).