Media news

Που θα δείτε, ποιους αγώνες, πότε και πως από το Μουντιάλ της Ρωσίας

14 Ιουνίου 2018

Οι μεταδόσεις, οι εκπομπές, οι επαναλήψεις, οι υβριδικές και εικονικής πραγματικότητας εφαρμογές της ΕΡΤ.

Για όλους εμάς τους ποδοσφαιρόφιλους η πιο… μεγάλη ώρα έφθασε. Το Μουντιάλ του 2018 ξεκινάει με την ΕΡΤ-1 να μπαίνει στο ρυθμό σήμερα από τις 17.00 προφανώς pre game της πρεμιέρας, καθώς στις 17.30 θα μεταδοθεί η τελετή έναρξης του Παγκοσμίου Κυπέλλου Ποδοσφαίρου της Ρωσίας και μισή ώρα μετά (18.00) θα ακολουθήσει το πρώτο ματς, με την εθνική ομάδα της οικοδέσποινας χώρας να υποδέχεται το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της Σαουδικής Αραβίας.

Η δημόσια τηλεόραση θα μεταδώσει και τις 64 αναμετρήσεις από σήμερα μέχρι και τον μεγάλο τελικό στις 15 Ιουλίου. Για έναν ολόκληρο μήνα, άρωμα Μουντιάλ θα έχουν όλα τα προγράμματα της δημόσιας ραδιοτηλεόρασης με μεταδόσεις και ειδικές εκπομπές μέσα από τις συχνότητες των ΕΡΤ 1, ΕΡΤ 2, ΕΡΤ 3, ΕΡΤHD, της υβριδικής πλατφόρμας και του διαδικτύου. Οι τηλεφίλαθλοι θα έχουν τη δυνατότητα να ξαναδούν από την ΕΡΤ Hybrid και το ert.gr τους αγώνες που επιθυμούν, ενώ ήδη διαθέσιμες είναι και οι εφαρμογές για το ERT VR για τους χρήστες κινητών, τάμπλετ κ.ά.. Μεταξύ άλλων θα έχουν τη δυνατότητα να δουν τους αγώνες σε video on demand με δυνατότητα επιλογής θέασης από 18 κάμερες, θέαση 180 και 360 μοιρών, ζωντανή μετάδοση αγώνων με επιλογή θέασης από πέντε κάμερες, στατιστικά αγώνων, να περιηγηθούν στα γήπεδα, τα αποδυτήρια ακόμα και στις πόλεις που φιλοξενούν τη διοργάνωση.

Σε παρόμοιο μοτίβο θα κινηθεί βέβαια και η ΕΡΑ Σπορ καθώς έχει διαμορφώσει για όλον το μήνα του Μουντιάλ δεκάωρο καθημερινό πρόγραμμα (14.00-24.00) απευθείας μεταδόσεων αγώνων και εκπομπών. Με ανταποκρίσεις των απεσταλμένων, σχόλια και ρεπορτάζ από τις πόλεις της Ρωσίας και κάθε βράδυ την εκπομπή «Στα γήπεδα της Ρωσίας» με τον απολογισμό της ημέρας.
Τους αγώνες θα περιγράφουν οι: Άρης Γάτας, Γιάννης Παπαγεωργίου, Γιάννης Σαντοριναίος, Δημήτρης Λουκάκης, Λευτέρης Σαρελάκος, Δημήτρης Μαλισιώβας, Βασίλης Μότσης, Γιάννης Δάρας, Μιχάλης Λαδόπουλος, Κώστας Κουκουλάς, Δημήτρης Μώρος, Βασίλης Παπανικολάου, Χρήστος Σαράντος, Γιώργος Μυρισκλάβος, Γιάννης Ράνιος, Μπάμπης Παπάζογλου, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Χρήστος Κοντός. Τις εκπομπές θα παρουσιάζουν οι: Αντώνης Τζαβάρας, Χρήστος Σαράντος, Γιάννης Ράνιος.

Στην πρώτη φάση μέχρι τις 24 Ιουνίου η ΕΡΤ 1 θα μεταδίδει καθημερινά τρία ματς σε απευθείας μετάδοση στις 15.00, στις 18.00 και στις 21.00. Μία ώρα μετά τα μεσάνυχτα, κάθε βράδυ, ΕΡΤ 1 και ΕΡΤ 3 θα μεταδίδουν σε μαγνητοσκόπηση αγώνες, ενώ το επόμενο πρωί (11.00), η ΕΡΤ 3 θα μεταδίδει σε μαγνητοσκόπηση αγώνα που έχει διεξαχθεί την προηγούμενη ημέρα. Στην τρίτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων της διοργάνωσης, από 25 έως 28 Ιουνίου, στο παιχνιδι θα μπει και η ΕΡΤ-2 που θα μεταδίδει δύο αναμετρήσεις στις 17.00 και στις 21.00, ενώ τις ίδιες ώρες ισάριθμα ματς θα μεταδίδει και η ΕΡΤ-1

Η δημόσια τηλεόραση θα διαθέτει βέβαια και εκπομπές κατά τη διάρκεια του Μουντιάλ. Στην πρώτη φάση, στις 17.00 και στις 20.00 η ΕΡΤ 1 θα παρουσιάζει την εκπομπή «Μικτή ζώνη» ως pre και post game των μεσημεριανών και απογευματινών αγώνων, με τους Πέτρο Μαυρογιαννίδη, Βασίλη Μπακόπουλο και Κατερίνα Αναστασοπούλου. Το βράδυ, βέβαια θα υπάρχει η «Ωρα Μουντιάλ» (23.00) με τους Γιώργο Λυκουρόπουλο και Περικλή Μακρή και ανασκόπηση όλης της ημέρας, ειδικά θέματα, ρεπορτάζ και καλεσμένους. Από σήμερα έως και τις 15/7, στην ΕΡΤ 3 θα μεταδίδεται καθημερινά και τα Σαββατοκύριακα η αθλητική εκπομπή «Ο κόσμος των σπορ πάει Μουντιάλ!» με τους Πάνο Μπλέτσο, Γιώργο Τραπεζανίδη και Δημήτρη Δραγώγια..

Στα γήπεδα της Ρωσίας θα βρεθούν για τα σημαντικότερα παιχνίδια της διοργάνωσης έξι απεσταλμένοι της ΕΡΤ οι: Ιωσήφ Νικολάου (θα δίνει μόνιμη ανταπόκριση από τη Μόσχα), Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Βασίλης Μπακόπουλος, Γιώργος Τραπεζανίδης, Γιάννης Αναγνωστόπουλος και Γιώργος Χαϊκάλης. Τους αγώνες θα περιγράφουν επίσης, οι Ηλίας Χριστογιαννόπουλος, Περικλής Μακρής, Μίλτος Θεοδοσίου, Γιάννης Σαντοριναίος, Νίκος Οικονομόπουλος και Κώστας Χαλβατσιώτης.

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD 17:30-17:40 ΤΕΛΕΤΗ
ΕΝΑΡΞΗΣ
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΡΩΣΙΑ - ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ) HD
20:00-20:50 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
23:45-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΡΩΣΙΑ - ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Ζ)
HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ : ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ–ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
(Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ : ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ)


ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
13:00-15:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ) HD
16:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ) HD
18:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
19:00-21:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ (Ζ) HD
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Ζ) HD
24:00-02:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
02:00-04:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)
04:00-06:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ : ΜΑΡΟΚΟ – ΙΡΑΝ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΚΡΟΑΤΙΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (Μ)


ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΕΡΟΥ – ΔΑΝΙΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ)


ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΣΟΥΗΔΙΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (Μ)


ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΒΕΛΓΙΟ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΡΩΣΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΟΣΧΑ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΙΡΑΝ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Μ)


ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΔΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΓΑΛΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (Μ)


ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΒΕΛΓΙΟ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΙΣΛΑΝΔΙΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΟΤΣΙ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)


ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
15:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Ζ) HD
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΠΑΝΑΜΑΣ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΜΕΞΙΚΟ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: ΠΟΛΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)


ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Ζ) HD
19:00-19:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΡΩΣΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Μ)
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ – ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ζ)
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Ζ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΙΣΠΑΝΙΑ – ΜΑΡΟΚΟ (Μ)


ΤΡΙΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ) HD
19:00-19:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΔΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Μ)
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΟΤΣΙ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΠΕΡΟΥ (Ζ)
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΙΡΑΝ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ: ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ) HD
19:00-19:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΖΑΝ: Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Μ)
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΕΚΑΤΕΡΙΝΕΝΜΠΟΥΡΓΚ: ΜΕΞΙΚΟ – ΣΟΥΗΔΙΑ (Ζ)
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Ζ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΡΟΣΤΟΦ: ΙΣΛΑΝΔΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΟΣΧΑ: ΣΕΡΒΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Μ)


ΠΕΜΠΤΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Ζ) HD
19:00-19:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΜΑΡΑ: ΣΕΝΕΓΑΛΗ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Μ)
03:00-05:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Μ)
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ: ΙΑΠΩΝΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ)
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Ζ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ: ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΚΑΛΙΝΙΝΓΚΡΑΝΤ: ΑΓΓΛΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Μ)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΣΑΡΑΝΣΚ: ΠΑΝΑΜΑΣ – ΤΥΝΗΣΙΑ (Μ)
18:30-20:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ (Μ)
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD


ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Ζ) HD
19:00-19:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΟΤΣΙ) | 1A – 2B (Μ)


ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Ζ) HD
19:00-19:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΚΑΖΑΝ) | 1C – 2D (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | 1D – 2C (Μ)


ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Ζ) HD
19:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1B – 2A (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΡΟΣΤΟΦ) | 1G – 2H (Μ)


ΤΡΙΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Ζ) HD
19:00-19:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΣΑΜΑΡΑ) | 1E – 2F (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΜΟΣΧΑ) | 1H – 2G (Μ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
18:30-20:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | 1F – 2E (Μ)


ΠΕΜΠΤΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
18:30-20:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (Μ)
22:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 “ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” |ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) | (Ζ) HD
19:00-20:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) | (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΚΑΖΑΝ) | (Μ)


ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) | (Ζ) HD
19:00-19:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ) | (Ζ) HD
23:00-01:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ) (Μ)
01:00-03:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΟΤΣΙ) (Μ)


ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
17:00-19:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΠΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΣΑΜΑΡΑ) (Μ)


ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD


ΤΡΙΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | (Ζ) HD
23:00-00:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
00:30-02:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) | (Μ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
21:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) | (Ζ) HD
23:00-00:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
00:30-02:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) | (Μ)
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) (Μ)


ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
22:00-23:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
11:00-13:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (ΜΟΣΧΑ) (Μ)


ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
16:00-17:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
17:00-19:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ
ΑΠΟΝΟΜΗ| (Ζ) HD
19:15-19:30 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
24:00-02:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 | ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΚΑΙ
ΑΠΟΝΟΜΗ| (Μ)


ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
17:00-18:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ) HD
18:00-20:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ | (Ζ) HD
20:15-20:55 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΜΙΚΤΗ ΖΩΝΗ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
22:00-24:00 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |“ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ” ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
24:00-02:15 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018 |ΤΕΛΙΚΟΣ (ΜΟΣΧΑ) ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΗ| (Μ)



 

Στην ίδια κατηγορία