Radio - News

Με ανακατατάξεις από τη Δευτέρα το Πρώτο Πρόγραμμα

08 Φεβρουαρίου 2019

Νέες ώρες εκπομπών και καινούργια «ντουέτα».

Ουκ ολίγες αλλαγές στο πρόγραμμα του Πρώτου, από την ερχόμενη Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου, λίγες μέρες μετά την ανανέωση που έγινε στο Δεύτερο Πρόγραμμα. Οι διαφοροποιήσεις, σε σχέση με το ξεκίνημα της σεζόν, εστιάζονται κυρίως στη βραδινή και νυχτερινή ζώνη, με νέες εκπομπές αλλά και περισσότερες δικτυώσεις με τα υπόλοιπα ραδιόφωνα της ΕΡΑ. Αρνητικό που κόπηκε η εκπομπή με τους Περιφερειακούς Ραδιοσταθμούς.  

ΔΕΥΤΕΡΑ
06.00 - 08.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ / ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00 - 09.00 ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ / ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 11.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00 - 12.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00 - 13.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)
15.00 - 15.30 ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ
15.30 - 16.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ / ΜΑΙΡΗ ΒΕΝΕΖΗ
18.00 - 19.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ / ΞΕΝΟΦΩΝ ΖΗΚΙΔΗΣ
19.00 - 20.00 ΕΥΑΝΘΙΑ ΞΥΝΟΥ
20.00 - 21.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΦΩΤΗΣ ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ / ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
22.00 - 00.00 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
00.00 - 02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.00 - 04.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΩΠΑΣ
04.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε)
05.00 - 06.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ
06.00 - 08.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ / ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00 - 09.00 ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ / ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 11.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00 - 12.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00 - 13.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)
15.00 - 15.30 ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ
15.30 - 16.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ / ΜΑΙΡΗ ΒΕΝΕΖΗ
18.00 - 19.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ / ΞΕΝΟΦΩΝ ΖΗΚΙΔΗΣ
19.00 - 20.00 ΕΥΑΝΘΙΑ ΞΥΝΟΥ
20.00 - 21.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΦΩΤΗΣ ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ / ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
22.00 - 23.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
23.00 - 00.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ
00.00 - 02.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ
02.00 - 04.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ (Η)
04.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε)
05.00 - 06.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ
06.00 - 08.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ / ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00 - 09.00 ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ / ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 11.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00 - 12.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00 - 13.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)
15.00 - 15.30 ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ
15.30 - 16.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ / ΜΑΙΡΗ ΒΕΝΕΖΗ
18.00 - 19.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ / ΞΕΝΟΦΩΝ ΖΗΚΙΔΗΣ
19.00 - 20.00 ΕΥΑΝΘΙΑ ΞΥΝΟΥ
20.00 - 21.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΦΩΤΗΣ ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ / ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
22.00 - 23.00 ΝΤΕΠΥ ΒΡΕΤΤΟΥ
23.00 - 00.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ
00.00 - 02.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ
02.00 - 04.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ (Η)
04.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε)
05.00 - 06.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ
06.00 - 08.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ / ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00 - 09.00 ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ / ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ
10.00 - 11.00 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.00 - 12.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ
12.00 - 13.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
13.00 - 14.00 ΑΡΕΤΗ ΜΠΙΤΑ / ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)
15.00 - 15.30 ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ
15.30 - 16.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΟΣ / ΜΑΙΡΗ ΒΕΝΕΖΗ
18.00 - 19.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ / ΞΕΝΟΦΩΝ ΖΗΚΙΔΗΣ
19.00 - 20.00 ΕΥΑΝΘΙΑ ΞΥΝΟΥ
20.00 - 21.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΦΩΤΗΣ ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ / ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΖΕΡΒΟΥ
22.00 - 23.00 ΝΤΕΠΥ ΒΡΕΤΤΟΥ
23.00 - 00.00 ΕΦΗ ΖΕΡΒΑ
00.00 - 02.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ
02.00 - 04.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ (Η)
04.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε)
05.00 - 06.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06.00 - 08.00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ / ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ
08.00 - 09.00 ΑΛΦΟΝΣΟΣ ΒΙΤΑΛΗΣ / ΑΡΗΣ ΡΑΒΑΝΟΣ
09.00 - 10.00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ / ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ
10.00 - 11.00 ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ
11.00 - 12.00 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00 - 13.00 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
13.00 - 14.00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΛΙΚΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ)
15.00 - 16.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
16.00 - 17.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
17.00 - 18.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ
18.00 - 20.00 ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
20.00 - 21.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (ΦΩΤΗΣ ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ / ΛΕΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΚΗ)
21.00 - 22.00 ΣΙΣΣΥ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ
22.00 - 23.00 ΟΛΙΝΑ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
23.00 - 00.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ
00.00 - 02.00 ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ
02.00 - 04.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΩΠΑΣ
04.00 - 05.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε)
05.00 - 08.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
08.00 - 09.00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
09.00 - 10.00 ΝΟΤΗΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ
10.00 - 11.00 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΑ / ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΑΩΤΗ
11.00 - 12.00 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
12.00 - 13.00 ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
13.00 - 14.00 ΠΑΡΙΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00 - 16.00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ:
ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ, Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΣ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΩΝ - ΟΝΗΣΙΜΟΣ, ΜΟΝΑΔΑ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ - 18 ΑΝΩ (ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ. ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ Ο ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ)
16.00 - 17.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΥΝΤΟΝΙΖΕΙ Ο ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ)
17.00 - 18.00 ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ
18.00 - 20.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ
20.00 - 22.00 ΜΕΡΣΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
22.00 - 02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS
02.00 - 05.00 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ
05.00 - 08.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS

ΚΥΡΙΑΚΗ
08.00 - 10.00 ΕΚΚΛΗΣΙΑ
10.00 - 11.00 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΑ / ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΑΩΤΗ
11.00 - 12.00 ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
12.00 - 13.00 ΤΑΣΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ
13.00 - 14.00 ΠΑΡΙΣ ΠΟΝΤΙΚΑΣ
14.00 - 15.00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15.00 - 17.00 ΣΙΣΣΥ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ
17.00 - 18.00 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (Η)
18.00 - 20.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ
20.00 - 22.00 ΜΕΡΣΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ
22.00 - 00.00 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
00.00 - 02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS
02.00 - 05.00 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ



 

Στην ίδια κατηγορία